Başvuru Bilgileri

BİLDİRİLER

Lisansüstü tezler bölümü; önceki kongrelerde olduğu gibi turizmin konu veya uygulama alanı olarak inceleyen lisansüstü tez çalışmaları bu bölümde sunulacaktır.


Doktora tezleri:
Devam eden doktora tezleri,
Tamamlanmış doktora tezleri (2017-2020 yılları arasında tamamlanmış tezler)


Yüksek lisans tezleri:
Devam eden yüksek lisans tezleri,
Tamamlanmış yüksek lisans tezleri (2017-2020 yılları arasında tamamlanmış tezler)


Serbest bildiriler bölümü:
Araştırma Bildirileri: Bu bölüm Lisansüstü öğrenci, akademisyen ve araştırmacıların hazırlayacakları “turizmi konu almış araştırma bildirilerine” ayrılmıştır. Bu bölüme önerilecek bildirilerde konu sınırlaması bulunmamaktadır.


Yüksek lisans ve doktora tezi göndermek için: Aşağıdaki bağlantıyı tıklayınca bilgisayarınıza indirdiğiniz Word dosyasını temel alınız. Word dosyasındaki ilgili yerleri doldurduktan sonra, tezinizin özünü dosyadaki ilgili bölüme yapıştırınız/yazınız. Tezin öz uzunluğunun en fazla 450 sözcük olmasına dikkat ediniz.


YÜKSEK LİSANS / DOKTORA TEZİ ÖZLERİNE YÖNELİK ŞABLON İÇİN TIKLAYINIZ !


BİLDİRİ ŞABLONU

Araştırma bildirisi göndermek için: Bağlantıyı tıklayınca bilgisayarınıza indirdiğiniz Word dosyasını temel alınız. Araştırma bildirilerinin uzunluğunun 3500 sözcüğü aşmamasına dikkat ediniz.

ARAŞTIRMA BİLDİRİLERİNE YÖNELİK ŞABLON İÇİN TIKLAYINIZ !

(Araştırma bildirileri tam metin olarak gönderilmelidir. Araştırma bildirileri bölümüne Öz/Özet ile başvuru kabul edilmemektedir)

Lütfen bildiri gönderme bilgilerini inceledikten sonra bildirinizi gönderiniz. Özellikle atıf ve kaynakça düzenlerine dikkat ediniz.)

BİLDİRİ HAZIRLAMA BİLGİLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ !


BİLDİRİ GÖNDERME

Yukarıdaki açıklamalara göre bilgisayarınıza indirerek oluşturduğunuz Word dosyasını aşağıdaki linki ziyaret ederek gönderiniz.

Bildiri Gönderme sistemine KAYIT ve BİLDİRİ GÖNDERME hakkında bilgi elde etmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret ediniz,


Eğer sayfa açılmazsa buraya tıklayınız!


Kongrede sunulacak bildiriler “Bildiri Kitabı”nda yayımlanacaktır. Önceki kongrelerin kitaplarına erişmek “Ana Menü”deki “Arşiv” sekmesini kullanabilirsiniz.


ÖNEMLİ DUYURU:
10. Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi’ne devam eden veya tamamlanmış yüksek lisans veya doktora tezlerini sunmak üzere başvuranlar arasından herhangi bir kurum veya kuruluşta ücretli olarak çalışmayan 50 kişi Atılım Üniversitesi tarafından yurtlarda ücretsiz olarak kongre boyunca ağırlanacaktır ve katılım ücreti alınmayacaktır. Başvuru için aşağıda linki yer alan form doldurulduktan sonra, aşağıda belirtilen adrese imzalandıktan sonra taranarak gönderilmesi gerekmektedir. Başvuru kabul edilenlerin listesi Mayıs 2020 içerisinde ilan edilecektir.

Başvuru formu için tıklayınız